Skąd: Nottingham
spacer
Post Temat postu: Wiadomości z klubów
Mnie ostatnio rozbawiła wypowiedź rzecznika FC Stary Widzew z dnia 3 kwietnia.

Pomimo przegranego meczu dalej gramy swoje i dążymy do naszego celu, czyli awansu do 3 ligi. Do końca pierwszej połowy było wyrównane i zacięte spotkanie. Lecz do naszej szatni w przerwie meczu wbiegło sześć tajemniczych pięknych kobiet, które wyssały z nas całą energię i pomysł na grę w drugiej połowie. W ten oto bardzo przyjemny sposób przegraliśmy spotkanie.
orzel22

Posty: 813

spacer
Post Temat postu:
Wypowiedź rzecznika klubu Bronki z 23.4.2007. Very Happy

Po słabym spotkaniu Bronki przegrały w 6. kolejce z Górnikiem w Wałbrzychu 0:1. Kluczem do zwycięstwa naszych rywali było postawienie kupy na środku boiska. Nasi zawodnicy nie wiedzieli jak sobie z nią poradzić, a na domiar złego kupa w końcówce spotkania (choć to nieprawdopodobne)... strzeliła gola !!? Musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i skupić się na następnym - z liderem Chłopakami z podwórka. By nie stracić kontaktu z czołówką, Bronki muszą ten mecz wygrać.
orzel22

Posty: 813

spacer
Wypowiedź rzecznika klubu balkan-football.com z dnia 4.5.2007 Very Happy .

Przed ostatnim meczem wydawało się że nasza drużyna sięgnęła dna i nie da się upaść niżej, niestety udało się polegliśmy w kolejnym meczu tym razem pokonał nas FC Stary Widzew 2-0. Wysiekły trener natychmiast znalazł winowajcę ostatnich porażek i wyrzucił z drużyny Snajpera a w zamian pozyskał 2 nowych graczy depciu84 i Paulo84. Nowi gracze nie zagwarantują nam zwycięstw ale na pewno wzmocnią rywalizacje w drużynie a to na pewno nikomu nie zaszkodzi.
orzel22

Posty: 813

spacer
Wiadomość rzecznika KS Podhale Nowy Targ z 19.7.2007 Laughing :

Do klubu dołączyło nowych dwóch zawodników! Nie wiem jakie mają nicki i nie chce mi się ich szukać!! Niedługo zgłosimy klub do rozgrywek!!
orzel22

Posty: 813

spacer
Wypowiedź z 15 września 2007r. rzecznika KKS Podwodniaki, który chyba w ogóle nie wie na czym polega jego praca Very Happy :

gdzie to jest opublikowane
orzel22

Posty: 813

spacer
Wypowiedź rzecznika RealSerwis.com z 26 lutego 2008r.

"O dziesięciu takich..."

Raz Mattador pomysłem błysnął, I naszą drużynę do KLT wcisnął. Nikt nie wiedział wtedy co to, Teraz gra dla nas cenna jak złoto. Pierwszy sezon, liga czwarta, Walka o awans niezwykle zażarta. Dwie porażki już na wstępie, To nie było "niebo w gębie". Później nasza zwycięstw seria, Pierwsze miejsce, sław galeria. A na koniec sezonu tamtego, Mamy trzecią ligę mój drogi kolego. Po drodze finał UEFA się trafił, Jednak Widzem nas szybko ustawił. Liga trzecia, wyzwania nowe, Jednak oblicze drużyny gotowe. Każda formacja typuje wspaniale, Ktoś z tych zawodników odwiedzi Mistrzów Galę. Na dwóch zwycięstwach nie poprzestaniemy, I w górę tabeli dalej piąć się będziemy.
orzel22

Posty: 813

spacer
Wypowiedź rzecznika zespołu Orłów z dnia 9 lutego 2009. Very Happy

chcemy dostac sie do ligi aby zagrac w niej prosimy-orły

Ostatnio zmieniony przez orzel22 dnia Sob 10:24, 14 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz